/Yaptiklarimiz/Eticaret E-Ticaret Çözümleri - SDataM Bilişim Teknolojileri ve Güvenliği
E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

B2B / B2C

Distribütör ile bayiyi birleştiren tam bir B2B e ticaret yazılımı sunuyoruz. B2C ise son kullanıcıya yani tüketiciye yönelik e-ticaret olarak adlandırılır. Detaylı bilgi için aşağıya göz atın.

E-Ticaret Entegrasyon

B2B, B2C yazılımlarınız ile tamamen entegre olarak çalışabilen pazar entegrasyon uygulamaları geliştiriyoruz. Detaylı bilgi için aşağıya göz atın.

Sanal POS

Sanal POS hizmetleri, online ödeme işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Detaylı bilgi için aşağıya göz atın.

B2B - Genel Özellikler

B2B İle İşletmenizi Teknolojiyle Buluşturuyoruz

Distribütör ile bayiyi birleştiren tam bir B2B e ticaret yazılımı sunuyoruz. Siz de hemen bir SDataM B2B alt yapısı kullanarak bayilerinizin siparişlerini,sevkiyat,ödeme adımlarını takip edebilirsiniz. Bayinizin kullanımına sunar, sınırsız fiyat listeleri oluşturabilirsiniz. SDataM ile güçlü ve güvenilir B2B E Ticaret Yazılımına sahip olun. Üyelik, sipariş, stok takibi, cari yönetimi, istatistiki raporları, kargolamada tam entegrasyon ile kesintisiz bir e-ticaret deneyimi yaşayın.

B2C - Genel Özellikler

B2C son kullanıcıya yani tüketiciye yönelik e-ticaret olarak adlandırılır. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize daha kolay ve daha düşük maliyetle online satış imkanı sağlamaktır. B2C e-ticaret modelinde firmalar ürünlerini ve hizmetlerini kendi sanal mağazalarında veya bir çok firma’nın ürünlerini satışa sunduğu alışveriş portallarında satışa sunabilirler. Tüketiciler ise aradıkları ürünleri bu e-ticaret siteleri üzerinden bularak online alışveriş süreçlerini online veya offline tamamlayabilirler. Müşteri siparişlerle birlikte, ödeme için kart bilgilerini elektronik ortamda gönderir. Bu işlem Sanal POS sistemiyle yapılır. Günümüzde B2C e-ticaret modeli tüm perakendeciler için önem taşımaktadır.

E-Ticaret Entegrasyonu - Genel Özellikler

B2B İle İşletmenizi Teknolojiyle Buluşturuyoruz

B2B, B2C yazılımlarınız ile tamamen entegre olarak çalışabilen pazar entegrasyon uygulamaları geliştiriyoruz. Farklı pazarlarda ürün sunmanızı sağlayacak uygulamaları ihtiyacınıza göre tasarlıyoruz. Pazarlarda sunmak istediğiniz ürünlerin; eklenmesi, silinmesi, güncellenmesi işlemlerinin otomatik gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Sanal POS Entegrasyonu - Genel Özellikler

Sanal POS hizmetleri, online ödeme işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Firmamız, müşterilerimize kolay entegrasyon imkanları sunarak, online ticaretinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenizi sağlar. Üstün güvenlik önlemleri sayesinde, müşterilerinizin ödeme bilgilerini korur ve işletmenizin itibarını güçlendiririz. Hızlı onay süreçleri ve düşük işlem maliyetleri ile işletmenizin karlılığını artırmanıza yardımcı oluruz. Sanal POS hizmetlerimizle, online ticaret dünyasında güçlü bir varlık oluşturun ve müşteri memnuniyetini artırın.