/Yaptiklarimiz/Netsim ERP Çözümleri - SDataM Bilişim Teknolojileri ve Güvenliği
NETSİM ERP

NETSİM ERP

N4 ile Endüstri 4.0’ı yaşamaya hazır mısınız?

N4 İLE İŞLETMENİZDE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

 • Siparişten sevkiyata tüm süreçlerin uçtan uca tek merkezden yönetimini kontrol edebilirsiniz.
 • Etkili ve hızlı bir karar verme mekanizmasına sahip olabilirsiniz.
 • Üretim süreçlerinin standardize edilmesini sağlayabilirsiniz.
 • İşletmenizin ihtiyaçlarına göre yeniden yapılandırmasını kontrol edebilirsiniz.
 • Sahadan toplanan verileri, kullanılabilir bilgilere dönüştürebilirsiniz.
 • Rakiplerinizden önde olmak için gerekli finansal yönetiminizi planlayabilirsiniz..
 • İşletmenizdeki tüm birimlerin bilgiye ortak bir dil üzerinden ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Veri tabanında saklanan çeşitli verilerle konsolide raporlar oluşturabilirsiniz.

T4 İLE İŞLETMENİZDE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

T4 işletmenizde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemidir. T4; işletmenizin ölçeğine göre T4 Enterprise, T4 Compact, T4 Professional ve T4 Express olmak üzere 4 ana paketten oluşmaktadır. Sektörünüze ve işletme ölçeğinize uygun olan paketlerimiz arasından seçim yaparak işinizi büyütebilir ve işletmenizin verimliliğini arttırabilirsiniz.

T4 ile ihtiyaçlarınızı belirleyerek operasyonlarınızı hızlandırabilir, maliyetlerinizi düşürebilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz. Kolay kullanılabilir sade ve pratik ara yüzü, tüm iş modellerine uygun platformu ve gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayan yapısıyla sektörde rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Kullanıcı dostu düz menümüzle; sıklıkla kullandığınız ekranları işletmenize göre özelleştirebilir ve tüm süreçlerinizi tek platformdan yöneterek zamandan kazanç sağlayabilirsiniz.

T4’ün esnek ve parametrik yapısı ile Müşteri İlişkileri Yönetimi, Finans, Üretim, Satın Alma ve Tedarik, İnsan Kaynakları ve Proje Yönetimi gibi tüm süreçleri takip edebilirsiniz. T4 ile siparişten satın almaya, üretimden satış sonrasına kadar ki tüm süreci takip edebilir ve iş süreçlerinde maliyetlendirme ve etkinlik kazancı sağlayabilirsiniz. İş süreçlerinizin analizini yaparak ilgili raporları görüntüleyebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber işletmenizin sürdürülebilirliğini ve müşteri sadakatini koruyabilirsiniz.

İK4 İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

 • İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ile Stratejilerinize uygun bir İK yönetimi ile çalışanlarınızın kapasitesini ve motivasyonunu artırın. Müracaattan başlayıp işten ayrılıncaya kadar geçen süreçteki bilgilerin detaylı bir şekilde takip edilebildiği bir sistemdir.
 • PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ(PDKS) ile İnsan Kaynakları, PDKS ve Bordro birlikteliğinin avantajlarını kullanın.
 • BORDRO YÖNETİMİ ile Standart bordro anlayışının dışına çıkarak esnek ve parametrik bir yapıya İK4 sayesinde kavuşun.

OFİSNET İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

İş süreçlerinin her adımına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış, günümüz piyasa koşullarının sürekli değişen ve gelişen taleplerini karşılamak için çalışan bütün firmalara göre tasarlanmış, güncel çözümler sunan kapsamlı bir Ticari Yönetim Sistemi çözümüdür.

Firmanıza göre tanımlanabilir yapıdaki operasyonlar ile Satış Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Stok Yönetimi, Finansman Yönetimi, Sabit Kıymet Yönetimi, Muhasebe gibi tüm iş süreçlerini uçtan uca yönetirken, Üretim, E-İş (B2B, B2C, Satın Alma Sistemi-SAS, CRM), İnsan kaynakları (PDKS, BORDRO), Müşteri İlişkileri Yönetimi(MİY-CRM), Mobil, İstasyon, Market, Restoran modülleriyle ve tüm yapıdaki çoklu döviz ve tam barkod desteği ile tümleşik bir yapı içerisinde sektörel çözümler sunar.